روز معلم بر همه دانش دوستان و مدرسان دانایی مبارک

وگو چگونه کار میکند

کاربر محترم برای برنده شدن در این مسابقه پرسشی روزانه میتوانید بین ساعات 6 بامداد تا 12 بعد از ظهر همان روز با ایجاد سوال و بالا بردن امتیاز امکان پاسخگویی را برای کاربران دیگر چالش برانگیز کنید و با سوال خود برنده باشید. روی جواب کلیک کنید، بعد از ورود به حساب کاربری جواب را تایپ کنید( برای هر بار کسر امتیاز میتوانید 2 بار فرصت پاسخ دهی داشته باشید) در صورت پاسخ صحیح میتوانید سوالی را خودتان طرح کنید یا با کسر مقداری امتیاز این طرح سوال را به سیستم واگذار کنید و برای هیجان انگیز تر شدن پاسخ دهی میزان امتیاز پاسخگویی به سوال را برای دیگر کاربران بین 10 تا 100 درصد امتیاز پاسخ دهی خودتان بالا ببرید.

توجه : اگر تا یک ساعت کاربری برای پاسخ به سوال شما اقدام نکند امتیازی تا دوبرابر امتیاز کسر شده از شما که برای پاسخ دهی به سوالی که به آن جواب داده بودید و این سوال را طرح کردید( یا به سیستم سپردید) به شما بازگشت میشود و سیستم یک سوال جدید مطرح میکند لطفا برای بالا رفتن میزان رقابت دوستانتان را به پاسخ دهی تشویق نمایید.
توجه : در صورتیکه سوالی مشکل دارد یا جواب سوال ایراد دارد و یا .. از گزینه گزارش در زیر قسمت جواب ها استفاده کنید. چنانچه قضاوت این سوال حق را به شما بدهد و تعداد متقاضیان این گزارش به حد نصاب برسد این سوال حذف و امتیاز شما به شما برگشت میشود و پرسنده سوال با کسر امتیاز جریمه میشود.
توجه : در پایان روز آخرین سوال طرح شده برنده آن روز و مبلغ هدیه ای که اسپانسر آن را تقبل کرده است خواهد بود که بعد از احراز هویت و مدارک تقدیم میشود.
توجه : تمام فرآیند این مسابقه سوالیِ روزانه هوشمند است و دخالت انسانی ندارد، لذا در صورت مواجهه با هر مشکلی از طریق تماس باما در ارتباط باشید.
طراحی و توسعه تیم وگو کلیه حقوق برای وگو محفوظ میباشد | 1398