روز معلم بر همه دانش دوستان و مدرسان دانایی مبارک

قوانین و شرایط

«وگو» برای استفاده آگاهانه و به منظور استفاده بهتر از خدمات مطالعه و آگاهی از بخش های زیر را توصیه میکند:

 • ثبت نام در"وگو" •
 • شرایط و الزامات کلی در "وگو" •
 • دریافت اخبار و اطلاعات "وگو" •
 • شرایط جوایز در "وگو" •
 • هشدار های پلیسی "وگو" •
 • پرسش‌های متداول •

راهنمای کار با سایت و اپلیکیشن "وگو"

برای استفاده از خدمات وگو در اولین گام وگو با دریافت شماره همراه کاربران و اطلاعات ورود به پروفایل اختصاصی هر کاربر یک پیامک برای ایشان ارسال خواهد کرد. تایید پیامکی شماره همراه کاربران به منزله فعال شدن پروفایل ایشان است و برای فعال شدن پروفایل کاربران باید از قسمت مربوطه اقدام به فعال سازی پروفایل خود نمایند.

ثبت نام ( عضویت) در "وگو"

در "وگو" بعد از ثبت اطلاعات و پروفایلتان اقدام به فعال سازی پروفایل خودتان نمایید.

اول- ثبت: در این حالت درج کامل مشخصات و تکمیل فرم های مربوط برای کاربران برای ثبت نام و عضویت صورت میگیرد.

توجه: در صورت ثبت نام این پروفایل نیاز به فعال سازی دارد.

دوم- فعالسازی پروفایل در "وگو":

برای فعال سازی پروفایل با وارد کردن شماره همراه و دریافت کد اعتبارسنجی با پیامک، هویت الکترونیکی خود را که با این شماره همراه از خدمات وگو استفاده میکند تایید و مسئولیت های حقوقی، مدنی و اجتماعی خود در سایت و اپلیکیشن را برعهده میگیرید.

توجه: "وگو" مختار است هر حساب کاربری و اطلاعاتی را که به این سایت و اپلیکیشن ارسال و یا در آن ایجاد می شود را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید. این مورد هرگونه پیام، و یا عکسی که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر باشد را شامل خواهد شد لازم به ذکر است در صورت داشتن اعتباری در پروفایل این اعتبار با معادل ریالی آن به این کاربران عودت داده خواهد شد.

برای جلوگیری از هر نوع سوء استفاده احتمالی کاربر متعهد میشود:

قبل از اقدام به درج و ثبت کلیه مشخصات خود در سایت و اپلیکیشن "وگو" قوانین و شرایط استفاده از سایت و اپلیکیشن را خوانده و در مورد ثبت اطلاعات و ثبت نام در سایت و اپلیکیشن در صورت عدم صحت اطلاعات هویتی درج شده کلیه مسئولیت های حقوقی-کیفری و .. را تماما و شخصا بر عهده میگیرد.

از درج هرگونه کلمات و الفاظی که توهین یا تفسیر به توهین به ارزش های اسلامی –اخلاقی و عرف حاکم بر کشور است به هر نوع و شکلی در نگارش، املاء و مفهوم پرهیز کند و در صورت عدم رعایت این بند کلیه مسئولیت های حقوقی-کیفری و .. را تماما و شخصا بر عهده میگیرد. عودت داده خواهد شد.

شرایط و الزامات در "وگو"

توجه: "وگو" مختار است هر حساب کاربری و اطلاعاتی را که به این سایت و اپلیکیشن ارسال و یا در آن ایجاد می شود را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید. این مورد هرگونه پیام و یا عکسی که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر باشد را شامل خواهد شد لازم به ذکر است در صورت داشتن اعتباری در پروفایل این اعتبار با معادل ریالی آن به این کاربران عودت داده خواهد شد.

مطابق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده(تبلیغ) و سازنده است بر این اساس وگو برای حمایت از کاربران و بهره برداران از امکانات خود از کاربران خود میخواهد در صورت مشاهده هرگونه آگهی تبلیغی استفاده شده خلاف واقع برای بالا بردن سطح سلامت تبلیغات در سایت و اپلیکیشن مراتب را سریعا به ما گزارش نمایند این امر منجر به بالا رفتن کارایی سایت و اپلیکیشن برای انجام خدمات موفق و سالم مورد نیاز کاربران خواهد شد. در هر حال و با وجود تمام موارد بیان شده بالا مسئولیت بررسی صحت و درستی اطلاعات تبلیغات سایت و اپلیکیشن بر عهده کاربر است و سایت و اپلیکیشن وگو هیچ تعهدى در قبال خسارت های مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده کاربر از این سایت و اپلیکیشن و تبلیغات اسپانسری درج شده آن را ندارد.

توجه: بر اساس قوانین هرسیم کارت تلفن همراه باید دارای هویت تایید شده در اپراتور خدمات دهنده باشد بر این اساس وگو با توجه بر تایید هویت انجام شده هر سیم کارت توسط این اپراتور ها با دریافت کد تایید اطلاعات از شماره سیم کارت وارد شده در سیستم، هویت هر کاربر را برای بهره برداری از خدمات احراز میکند. در این زمینه هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه دیگران پیگرد قانونی دارد و "وگو" در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد و نمیپذیرد و در صورت اثبات این تخلف حق اقامه دعوا از مرتکبین تخلف را برای خود محفوظ میداند.
توجه: درصورتیکه یکی از مراجع ذیصلاح قانونی دستوری برای حذف یک پروفایل کاربری صادر کرده باشند، "وگو" فوراً کاربر مورد نظر را حذف خواهد نمود.
سن مجازی برای استفاده از "وگو" قابل شرط گذاری نیست و برای هر شخصی سواد خواندن و نوشتن و دانش کار با نرم افزار های تحت وب و اپلیکیشن ها کافیست.
برای درج و ثبت سوال در "وگو" کاربر متعهد میشود که سوال ثبت شده وی در سایت و اپلیکیشن هیچ گونه مغایرتی با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف حاکم بر جامعه نداشته باشد. همچنین کاربر متعهد میشود سوالات وی که در سایت و اپلیکیشن ثبت میشود: .
 • تماما فاقد هر نوع اکاذیب، خرافات، شایعه و فرافکنی سیاسی، اجتماعی، مذهبی و .. باشد.
 • فاقد توهین یا تعبیر و تفسیر به توهین به ادیان، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف باشد.
 • مرتبط با مواد مخدر، سیگار و قلیان نباشد.
 • مرتبط با معرفی سایت و اپلیکیشن‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با "وگو" را دارند نباشد.

کاربر "وگو" متعهد است موارد ذیل را در درج سوالات خود مد نظر قرار دهد:

 • وجود جملات نادرست از نظر املائی، نگارشی ،
 • هرگونه اشاره به شبکه‌های اجتماعی غیر مجاز تلگرام و یا اینستاگرام ،

توجه: هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و کاربر مسئول آن تلقی شده و "وگو" در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد و نمیپذیرد.

دریافت اخبار و اطلاعات در "وگو"

هرگونه اخبار یا اطلاع رسانی در خصوص سایت و اپلیکیشن وگو فقط و فقط از طریق شبکه های اجتماعی و سایت رسمی وگو به نشانی : وگو انجام میشود.

شرایط دریافت جوایز در "وگو"

" وگو" صحت و درستی اطلاعات کاربری درج شده را بررسی نموده و در صورت تایید مدارک هویتی جایزه برندگان در کمترین زمان ممکن به ایشان خواهد رسید.

"وگو" هیچگونه سند، قرارداد، توافقنامه یا تعهدنامه ای را با کاربران حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ این سایت و اپلیکیشن در هر زمانی در صورت صلاحدید خودشان قادر به حذف اطلاعات ثبت شده خود خواهند بود، این کاربران از طریق ارسال درخواست خود به ایمیل زیر میتوانند این کار را انجام دهند.
info.wagoo.ir@gmail.com
مسئولیت هر خبر، لینک، مطلب و ادعایی مربوط به "وگو" که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت و اپلیکیشن، وبلاگ، شبکه‌های اجتماعی، سایر رسانه‌ها و جراید منتشر می‌شود، بر عهده خود این اشخاص است و "وگو" هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد و نمی پذیرد.
توجه: استفاده کنندگان از "وگو" تحت هیچ شرایطی حق کپی‌برداری و انتشار اطلاعات، نوشتار و تصاویر منتشر شده را به هیچ نوع و شکلی نخواهد داشت.متخلفان از این امر مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

هشدار های پلیسی در "وگو"

 • اطلاعات شخصی یا اطلاعات پروفایل خود را به شخص دیگری نگویید.

اخطار: برای دریافت جوایز مطمئن شوید که از طریق سایت و اپلیکیشن با شما تماس گرفته میشود و حتما در صورت برخورد با موارد مشکوک به کلاهبرداری و یا ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

پرسش‌های متداول

چگونه در "وگو" ثبت نام کنیم؟

وب‌سایت و اپلیکیشن: وگو

شما با کلیک روی کادر ثبت نام در صفحه اصلی سایت که عنوان ثبت نام بر روی آن قید شده است واقع در سمت چپ صفحه میتوانید اطلاعات خود را کامل کنید. پس از خواندن "قوانین و شرایط" ، با تایید قوانین ثبت نام خود را در "وگو" کامل نمایید و سپس پروفایل خود را در ادامه فعال کنید.

برنامه‌ٔ اندرویدی وگو: برای دانلود به بخش دانلود اپلیکیشن وارد شوید و روی قسمت اندروید کلیک نمایید.

برنامه‌ٔ iOS وگو:به دلیل مشکلات ایجاد شده از سوی اپل لطفا از نسخه وب سایت استفاده نمایید.

چگونه پروفایل خود را حذف کنم؟

کاربرانِ این سایت و اپلیکیشن در هر زمانی در صورت صلاحدید خودشان قادر به حذف اطلاعات ثبت شده خود خواهند بود، این کاربران از طریق ارسال درخواست خود به ایمیل زیر میتوانند این کار را انجام دهند. info.wagoo.ir@gmail.com

ساعات به‌روزرسانی در"وگو" چگونه است؟

"وگو" فعلا از ساعت 6 بامداد تا ساعت 12 بعد از ظهر قابل استفاده کاربران است و در تایم دیگر تیم مشغول بررسی، بروز رسانی و .. میباشد.

مرتباً با پیام «کاربر دیگری در حال پاسخگویست» مواجه می‎شوم، چه باید انجام دهم ؟

زمان پاسخ به سوال و درج سوال مشخص است و تا وقتیکه کاربری در حال انجام این فرآیند باشد شما نمیتواند به جواب دادن اقدام کنید لطفا صبور باشید و بعد از چند ثانیه مجدد اقدام کنید.

برای پیشنهاد، همکاری، اسپانسری، انتقاد چه کنیم ؟

با ما در ارتباط باشید: info.wagoo.ir@gmail.com

از عملکرد شما راضی هستم چگونه از شما قدر دانی کنم ؟

آرزوی ما رضایت شماست، ما را حمایت و تبلیغ نمایید. از انتخاب شما متشکریم.

طراحی و توسعه تیم وگو کلیه حقوق برای وگو محفوظ میباشد | 1398